انجمن سینمای جوان در نمایشگاه کتاب بوشهر

تاریخ انتشار: جمعه 17 فوریه 2017 | 12:18 ب.ظ
انجمن سینمای جوان در نمایشگاه کتاب بوشهر نمایشگاه استانی کتاب بوشهر میزبان عکاسان، فیلم سازان و پژوهشگران انجمن سینمای جوانان استان بوشهر بود. در بخش عکس انجمن سینمای جوانان استان بوشهر همزمان با برگزاری نمایشگاه استانی کتاب بوشهر ، نمایشگاه عکسی را در غرفه انجمن برگزار کرد. در این نمایشگاه عکس هایی از هنرجویان و عکاسان فعال این انجمن با موضوع آزاد […]

نمایشگاه استانی کتاب بوشهر میزبان عکاسان، فیلم سازان و پژوهشگران انجمن سینمای جوانان استان بوشهر بود.
در بخش عکس انجمن سینمای جوانان استان بوشهر همزمان با برگزاری نمایشگاه استانی کتاب بوشهر ، نمایشگاه عکسی را در غرفه انجمن برگزار کرد. در این نمایشگاه عکس هایی از هنرجویان و عکاسان فعال این انجمن با موضوع آزاد به نمایش در آمده بود که در دی ماه سال جاری برگزار گردید.
در بخش فیلم نیز کارگاهی با عنوان مدیریت برنامه ریزی و تولید فیلم کوتاه در محل سالن جنبی نمایشگاه کتاب با حضور صادق رسولی از مدرسان انجمن سینمای جوانان برگزار شد. صادق رسولی در این کارگاه به تاریخچه تولید فیلم در انجمن اشاره کرد و گفت: اولویت در ساخت فیلم کوتاه طرح، ایده و فیلم نامه می باشد .
رسولی افزود: عشق و علاقه سازنده به تولید فیلم کوتاه، از مزیت های فیلم کوتاه است که می تواند یک فیلم کوتاه موفق را بوجود آورد.
در بخش پژوهش نیز دو کتاب رونمایی شد. در محل سالن جنبی نمایشگاه، کتاب ” تار مو” جدیدترین رمان سعید بردستانی معرفی شد. در این خصوص استاد فرشید جان احمدیان درباره این کتاب و نقش رمان در ادبیات داستانی بوشهر صحبت کرد.
در ادامه این برنامه مجموعه داستان خارجی به نام ” شیاطین ” به ترجمه زهرا زارعی رونمایی شد. این کتاب داستان هایی از الیویا کلر، تونی برچ، مارک هادن، جروم کی جروم را در خود جای داده که عبدالرحمن برزگر در خصوص ترجمه این کتاب صحبت کرد.
در پایان این رونمایی جشن امضا کتاب با حضور نویسنده و مترجم این دو کتاب انجام شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 پوستر سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
حمایت از تولید فیلم اولی ها
فراخوان عمومی تولید فیلم کوتاه
محل كد آمار