راه اندازی سامانه الکترونیکی ۵۶امین جشنواره سینمای جوان خلیج فارس

تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 فوریه 2017 | 12:04 ب.ظ
راه اندازی سامانه الکترونیکی ۵۶امین جشنواره سینمای جوان خلیج فارس با توجه به رشد استفاده از تلفن های هوشمند، اپلیکیشن «سامانه روشنا» برای گوشی های اندروید بصورت رایگان طراحی شده است. عبدالرحمن برزگر مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر با اعلام این خبر هدف از تولید این برنامه را اطلاع رسانی لحظه به لحظه اخبار و رویدادها ی جشنواره پنجاه و ششم عنوان کرد و […]

با توجه به رشد استفاده از تلفن های هوشمند، اپلیکیشن «سامانه روشنا» برای گوشی های اندروید بصورت رایگان طراحی شده است. عبدالرحمن برزگر مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر با اعلام این خبر هدف از تولید این برنامه را اطلاع رسانی لحظه به لحظه اخبار و رویدادها ی جشنواره پنجاه و ششم عنوان کرد و افزود: اطلاع رسانی لحظه ای، امکان ارتباط دوسویه (سامانه پویا)، کتاب و نشریه جشنواره (صوتی و تصویری)، مشاهده نقشه، مشاهده اخبار، پیام های صوتی و تصویری ، پیام های مدیریت، کلیپ و عکس های متنوع و امکان ثبت سخنرانی، سمینار و کارگاه های آموزشی، امکان ارسال (مطالب، فیلم، عکس، فایل های متنی) از طریق کاربران به سامانه و پادکست صوتی و تصویری (رادیو و سیمای اینترنتی) به صورت آنلاین از جمله، قابلیت های این نرم افزار است.

برزگر اظهار داشت: امکان بازبینی اخبار، مطالب، تصاویر و سایر مواردی را که قبلاً مشاهده شده است را بدون نیاز به اتصال مجدد به اینترنت (آفلاین)، پیشرفته ترین متد طراحی (متریال دیزاین) کاربردی، اشتراک گذاری خبر با سایرین از طریق پیامک، ایمیل، بلوتوث و سایر نرم افزارهای چت و پیام رسان موجود بر روی دستگاه شما، قابلیت نمایش سایت های انجمن سینمای جوان، امکان بروزرسانی اتوماتیک و فیدبک دریافت نظرات و پیشنهادات از دیگر مزایای این سامانه الکترونیکی است.

وی گفت: این سامانه، سازگار با تمام نسخه های اندروید، قابلیت بروز رسانی نرم افزار به نسخه های جدید و همچنین قابل اجرا بر روی کامپیوترها (PC) از طریق شبیه ساز نیز است.

دبیر اجرایی پنجاه و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان افزود: این سامانه تا یک ماه بعد از اختتامیه جشنواره فعال و سپس کلیه مطالب در آرشیو سایت انجمن سینمای جوانان استان بوشهر آرشیو می گردد. شایان ذکر است این سامانه را حمید حق جو و سعیده معصومی از فیلمسازان انجمن سینمای جوانان استان بوشهر طراحی نموده اند.

این اپلیکیشن را از این لینک می توانید دانلود نمایید.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فراخوان سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
آیین‌‎نامه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
محل كد آمار