معرفی اعضای شورای عالی تولید انجمن سینمای جوانان ایران

تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۱:۲۸ ق.ظ
معرفی اعضای شورای عالی تولید انجمن سینمای جوانان ایران اعضای شورای عالی تولید انجمن سینمای جوانان ایران که در دوره جدید مدیریت این انجمن اغاز به‌کار کرده‌اند، معرفی شدند. به گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، هشت نفر از فیلم‌سازان شاخص فیلم کوتاه اعضای این شورا را تشکیل می‌دهند که از ماه‌های پایانی سال گذشته هر هفته طی جلساتی به بررسی و تصویب درخواست‌های […]

اعضای شورای عالی تولید انجمن سینمای جوانان ایران که در دوره جدید مدیریت این انجمن اغاز به‌کار کرده‌اند، معرفی شدند.

به گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، هشت نفر از فیلم‌سازان شاخص فیلم کوتاه اعضای این شورا را تشکیل می‌دهند که از ماه‌های پایانی سال گذشته هر هفته طی جلساتی به بررسی و تصویب درخواست‌های سینماگران فیلم کوتاه می‌پردازند. مجید برزگر، شهرام مکری، آرش رصافی، نیما عباس‌پور، بیژن میرباقری، هادی مقدم‌دوست، مصطفی آل‌احمد و لقمان خالدی، وظیفه سیاست‌گذاری کلان تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران و نظارت بر شوراهای تولید دفاتر را بر عهده دارند.

همزمان با آغاز به کار این شورا و با راه‌اندازی مجدد شوراهای تولید در دفاتر پنجاه‌‌و‌نه‌گانه انجمن و اختصاص بودجه تولید نیمه‌حرفه‌ای که مستقیماً در اختیار دفاتر قرار گرفته است، هم‌اکنون بیش از ۲۰۰ فیلم کوتاه نیمه‌حرفه‌ای توسط فیلم‌سازان سراسر کشور در مراحل مختلف تولید قرار دارند.

لازم به ذکر است همزمان با آغاز سال ۱۳۹۶،  ۱۶ فیلم کوتاه حرفه‌ای به مصوبه شورای عالی تولید  و بیش از ۲۰۰ فیلم کوتاه نیمه‌حرفه‌ای به تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران توسط فیلم‌سازان سراسر کشور در مراحل مختلف تولید  وارد مرحله‌ی تولید شده‌اند.

برچسب‌ها:
آخرين اخبار
پر بحث ترين
آیین‌‎نامه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
جدول کلاس های انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در فصل تابستان
محل كد آمار