کسب جایزه عکاس سال فوکوس توسط سعید عرب زاده

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۳ ب.ظ
کسب جایزه عکاس سال فوکوس توسط سعید عرب زاده سعید عرب‌زاده، مدرس انجمن سینمای جوانان استان بوشهر و برنده جایزه عکاس سال فوکوس با کسب عنوان بهترین عکاس سال کلوپ فوکوس به عنوان داور پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس خیام در کنار داوران مطرح و بین‌المللی قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، عرب‌زاده در مراسم اهدای جوایز دومین جشنواره بین‌المللی عکس […]

سعید عرب‌زاده، مدرس انجمن سینمای جوانان استان بوشهر و برنده جایزه عکاس سال فوکوس با کسب عنوان بهترین عکاس سال کلوپ فوکوس به عنوان داور پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس خیام در کنار داوران مطرح و بین‌المللی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، عرب‌زاده در مراسم اهدای جوایز دومین جشنواره بین‌المللی عکس خیام طی سخنانی گفت: دریافت جایزه از رئیس فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی لذتی شیرین و ارزشمند دارد که  شاید دیگر این حس تکرار نشود و من خوشحالم که به عنوان یک بوشهری این جایزه را کسب کردم.

این عکاس بوشهری در ادامه ضمن تقدیر از تلاش‌های علی سامعی نماینده فدراسیون بین المللی هنر عکاسی(فیاپ) در ایران و مدیر کلوپ عکس فوکوس و تیم اجرایی اظهار داشت: البته هیچ لذتی بالاتر از این نیست که بعد از مدتها دوستانم را دوباره از نزدیک دیدم و شاهد موفقیت‌هایشان بودم.

وی همچنین با اشاره به این جایزه تشریح کرد: جایزه عکاس سال فوکوس، جایزه ای است که در پایان هر سال میلادی به شرکت کننده‌ای تعلق می‌گیرد که بیشترین پذیرش و جایزه را در جشنواره های بین‌المللی کسب کرده باشد.

عرب‌زاده ادامه داد: برنده این جایزه در صورتی‌که سایر شرایط فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی برای داوری را داشته باشد، به عضویت هیئت داوران دوره بعد جشنواره بین‌المللی عکس خیام در خواهد آمد.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
آیین‌‎نامه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
جدول کلاس های انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در فصل تابستان
محل كد آمار