کانون فیلم و رویکرد جدید

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۵ ب.ظ
کانون فیلم و رویکرد جدید به گزارش انجمن سینمای جوانان استان بوشهر، با توجه به رویکرد سال جدید در برگزاری برنامه های اکران فیلم های برتر ایران و جهان ، کانون فیلم نیز، کارگاه نمایش و نقد و بررسی فیلم و مرور آثار کریستوفر نولان را با نگاهی به شیوه روایت و سبک بصری با حضور آقایان مهدی انصاری و […]

به گزارش انجمن سینمای جوانان استان بوشهر، با توجه به رویکرد سال جدید در برگزاری برنامه های اکران فیلم های برتر ایران و جهان ، کانون فیلم نیز، کارگاه نمایش و نقد و بررسی فیلم و مرور آثار کریستوفر نولان را با نگاهی به شیوه روایت و سبک بصری با حضور آقایان مهدی انصاری و مسعود کازرونی برگزار کرد. در این نشست ها که مدت چهار هفته برگزار می شود ، فیلم های بی خوابی، شوالیه تاریکی، یادگاری و تلقین به نمایش درآمد.

کریستوفر نولان فیلمساز مطرح و دوست داشتنی ، خالق فیلم های تحسین برانگیز ممنتو ،بی خوابی ، حیثیت ، سه گانه شوالیه تاریکی و فیلم های تلقین ، بین ستاره ای ( و اخیرا دانکرک ) است .

این کارگردان ، فیلم نامه نویس و تهیه کننده بریتانیایی که تا کنون ده ها بار نامزد دریافت جایزه اسکار گردیده در فیلم هایش به کاوش زوایای روح و اخلاق انسانی ، ساختار پیچیده و زمان و فضا ، ماهیت هویت شخصی و جادوی انسانی پرداخته و نقش بسزایی در جذابیت و تأثیرگذاری نوین هنر سینما داشته است ؛ در واقع نولان با ویژگی حامی و منحصربفرد بودنش ، دریچه ای در نگاه جهانیان به سینما گشوده که تا قبل از آن بزرگان سینما کمتربه این حیطه ها و مضامین ورود کرده بودند.

در پایان گفتنی است انجمن سینمای جوانان استان بوشهر هر هفته پذیرای علاقه مندان ،هنرمندان و هنرجویان فیلمسازی در کانون فیلم است. شایان ذکر است انجمن سینمای جوان معتبرترین مرکز آموزشی فیلمسازی و عکاسی در کشور است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
آیین‌‎نامه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
جدول کلاس های انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در فصل تابستان
محل كد آمار