دومین پاتوق فیلم کوتاه سینمای جوانان استان بوشهر با سه فیلم

تاریخ انتشار: شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ | ۲۱:۰۵ ب.ظ
دومین پاتوق فیلم کوتاه سینمای جوانان استان بوشهر با سه فیلم دومین پاتوق فیلم کوتاه سینمای جوانان استان بوشهر با سه فیلم هداک.اتوبان ۲۹ و لبخند چشم به کارگردانی علی کریمی برگزار شد. در این پاتوق که با حضور عوامل فیلم برگزار شد علی کریمی کارگردان به نحوه تولید فیلم اشاره کرد و خواستار حمایت بیشتر از سوی متولیان فرهنگی گردید. در ادامه این جلسه فیلمسازان […]

دومین پاتوق فیلم کوتاه سینمای جوانان استان بوشهر با سه فیلم هداک.اتوبان ۲۹ و لبخند چشم به کارگردانی علی کریمی برگزار شد. در این پاتوق که با حضور عوامل فیلم برگزار شد علی کریمی کارگردان به نحوه تولید فیلم اشاره کرد و خواستار حمایت بیشتر از سوی متولیان فرهنگی گردید. در ادامه این جلسه فیلمسازان و هنرجویان سینما نیز حضور داشتند که هر سه فیلم را مورد نقد و تحلیل قرار دادند.

در بخشی از این گفتگو عباس جوادی پیشکسوت بازیگری سینما و تاتر بوشهر و بازیگر فیلم هداک خاطر نشان کرد : بعضی ها فکر می کنند که بازیگری رو ی صحنه با بازی در فیلم تفاوت چندانی ندارد ولی واقع اش این است که فیلم تحت شرایط خاص تولید می شود و بازیگر مثل راه رفتن در سر بالایی است که هر چقدر در روند فیلم جلوتر می رود بازی سخت تر می شود ، ولی در تاتر به واسطه حس تماشاگر و عرضه چند ساعت ه نمایش و پایان پذیرفتن در همان صحنه ، بازیگر در سراشیبی قرار می گیرد و در ایفای نقش خود فرو می رود.

در ادامه این نشست درباره طراحی صحنه، فیلمنامه، بازیگری، فیلمبرداری مباحثی مطرح شد و یکی از دلایل موفقیت فیلم هداک در بین این سه فیلم بازی عباس جوادی و تصویر برداری مسعود کازرونی عنوان شد. شایان ذکر است که فیلم اتوبان ۲۹ نیز در صداگذاری و تیتراژ پایانی که توسط آریو انصاری کار شده بود مورد تحسین قرار گرفت.در پایان نیز به رسم یادمان پوستر پاتوق نیز به امضاء هنرمندان حاضر رسید.

دومین پاتوق توسط مجید فخریان و مسعود کازرونی از فیلم سازان جوان اداره شد. سعید آشتار مسئول کانون فیلم سینمای جوان به خبرنگار ما گفت قرار است که هر هفته با دعوت از پیشکسوتان فیلم در بوشهر و استفاده از نقطه نظرات آنها در رونق بخشی پاتوق فیلم کوتاه بهره ببریم.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
آیین‌‎نامه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
جدول کلاس های انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در فصل تابستان
محل كد آمار