پاتوق فیلم کوتاه بوشهر با برگزاری کارگاه عکاسی سینما

تاریخ انتشار: چهارشنبه 30 آگوست 2017 | 13:17 ب.ظ
پاتوق فیلم کوتاه بوشهر با برگزاری کارگاه عکاسی سینما به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان استان بوشهر، کانون فیلم و کارگاه عکس انجمن سینمای جوانان استان بوشهر به‌منظور آشنایی هرچه بیشتر هنرمندان و هنرجویان انجمن بیست وپنجمین پاتوق فیلم کوتاه را به عکاسی سینما اختصاص داد. در این کارگاه «سیدنواب موسوی» تجربیات و تکنیک‌های خاص در عکاسی سینما را با حاضرین در میان […]

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان استان بوشهر، کانون فیلم و کارگاه عکس انجمن سینمای جوانان استان بوشهر به‌منظور آشنایی هرچه بیشتر هنرمندان و هنرجویان انجمن بیست وپنجمین پاتوق فیلم کوتاه را به عکاسی سینما اختصاص داد.

در این کارگاه «سیدنواب موسوی» تجربیات و تکنیک‌های خاص در عکاسی سینما را با حاضرین در میان گذاشت. وی در بخشی از سخنانش گفت: هر فیلمی که قرار است ماندگار باقی بماند باید نگاهی ویژه به عکاسی صحنه و پشت صحنه داشته باشد، چرا که از زمان انتخاب بازیگر تا تولید فیلم، نیاز جدی به عکاسی وجود دارد. موسوی همچنین به برخی از فیلم‌هایی که در آن نقش عکاس را ایفا کرده، پرداخت و تصاویری از فیلم‌های تنهای تنهای تنها، نه و پنج دقیقه، تیک آف و قایق کوچک خداوند را به نمایش گذاشت.

پاتوق بیست و پنجم با استقبال عکاسان و فیلم‌سازان بوشهری به مدت ۳ ساعت به طول انجامید.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
پروژه ملاقات با بوشهر
فراخوان اولین جشنواره ملی عکس بوشهر
محل كد آمار