کارگاه عکس سینمای جوان تنگستان افتتاح شد

تاریخ انتشار: دوشنبه 18 سپتامبر 2017 | 13:13 ب.ظ
کارگاه عکس  سینمای جوان تنگستان افتتاح شد کارگاه عکس سینمای جوان تنگستان طی مراسمی با حضور سرپرست و عکاسان فعال این انجمن، در اهرم افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوان تنگستان، دوشنبه ۲۷ شهریورساعت ۱۸ آیین افتتاح کارگاه عکس سینمای جوان تنگستان، با حضور عباس جاودانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان، عبدالرضا احمدی سرپرست این انجمن، کیوان […]

کارگاه عکس سینمای جوان تنگستان طی مراسمی با حضور سرپرست و عکاسان فعال این انجمن، در اهرم افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوان تنگستان، دوشنبه ۲۷ شهریورساعت ۱۸ آیین افتتاح کارگاه عکس سینمای جوان تنگستان، با حضور عباس جاودانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان، عبدالرضا احمدی سرپرست این انجمن، کیوان آذرشب مدرس و مسئول کارگاه عکس این دفتر و تعدادی از عکاسان فعال این دفتر برگزار گردید.
در این مراسم که بخش دوم آن به گرامیداشت روز ملی سینما اختصاص یافت، در ابتدا آیاتی چند ازکلام ا… مجید، توسط قاری نوجوان فیلمساز محمد رضا کرد تلاوت گردید، و درادامه، جاودانی رئیس اداره ارشاد تنگستان، ضمن خوش آمد گویی و تبریک روز ملی سینما، از اهمیت جایگاه سینمای کوتاه که سینمای جوان تنگستان متولی این بخش است، درکنار سینمای بلند سخن گفت و از حمایت و تلاش هنرمندان تنگستانی در کنار سرپرست این دفتر تشکر نمود.
جاودانی با ابراز خرسندی از حضور فعال هنرمندان این انجمن و با اشاره به پای کار بودن اعضای این دفتر خصوصاً عکاسان این مجموعه، پویایی و نشاط را دراین بخش، واضح و کسب عناوین استانی و ملی و بین المللی در این بخش هنری را، ازنشانه های این امر عنوان نمود.
جاودانی در بخش دوم سخنان خود از احمدی سرپرست این دفتر که متولی مصمم این مراسم بود تشکر کرد وکیوان آذرشب مدرس و مسئول کارگاه عکس تنگستان را به عنوان بازوی سرپرست و دفتر سینمای جوان تنگستان تشبیه نمود و از زحمات بی دریغ وی تقدیر کرد.
بخش بعدی این مراسم، صحبت های احمدی سرپرست سینمای جوان تنگستان، پیرامون شرایط کارگاه عکس و شیوه عضویت در این کارگاه، و نحوه دریافت کارت عضویت برای اعضای ویژه کارگاه بود، همچنین موضوع نمایشگاه عکس محرم که به عنوان پروژه پایان دوره، عملی، دومین دوره آموزش عکاسی در سال ۹۶ دفتر و شروطی که برای این پروژه مشخص شده بود.
نمایش دو فیلم کوتاه به پاس گرامیداشت روز ملی سینما، که ابتدا فیلم کوتاه داستانی “دوستک” از ساخته های سجاد ایمانی مدرس دفتر در ۱۷ دقیقه و سپس فیلم کوتاه مستند”شعله تنگستان” به کارگردانی کیوان آذرشب مدرس و عکاس، در ۱۲ دقیقه که هردو فیلم به تهیه کنندگی دفتر تنگستان بودند، برای حضار، بخش بعدی این مراسم بود.
بخش پایانی این مراسم، صحبت های کیوان آذرشب پیرامون دو نمایشگاه عکس درمحرم امسال و تشریح شرایط عضویت و زمان برگزاری کارگاه عکس بود که هدف از آن را تقویت قدرت دید درعکاسی و ارتباط با یکدیگر جهت انتقال تجربیات عنوان نمود.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی فیلم آیات تمدید شد
فراخوان سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
آیین‌‎نامه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
فراخوان عمومی تولید فیلم کوتاه
محل كد آمار