پایان دوره مبانی عکاسی در تنگستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه 4 اکتبر 2017 | 08:31 ق.ظ
پایان دوره مبانی  عکاسی در تنگستان دوره تک درس مبانی عکاسی با ۸ هنرجو در انجمن سینمای جوان تنگستان پایان یافت. به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر تنگستان و بنا به گفته احمدی رئیس این انجمن، دوره تک درس مبانی عکاسی با ۸ هنرجو در انجمن سینمای جوان تنگستان پایان یافت. به گفته احمدی، این دوره نیز به […]

دوره تک درس مبانی عکاسی با ۸ هنرجو در انجمن سینمای جوان تنگستان پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر تنگستان و بنا به گفته احمدی رئیس این انجمن، دوره تک درس مبانی عکاسی با ۸ هنرجو در انجمن سینمای جوان تنگستان پایان یافت.

به گفته احمدی، این دوره نیز به مثابه دوره های قبل در محل مجتمع فرهنگی و هنری اهرم و توسط انجمن سینمای جوان تنگستان، از اوایل تیر ماه ودر مجموع ۴۴ساعت در کل دوره، در روزهای سه شنبه هر هفته با مدت زمان ۴ساعت درهرجلسه و توسط کیوان آذرشب به عنوان مدرس این دوره، بصورت مستمر و با ۸هنرجوی عکاس فعال، برگزار گردید که سرانجام در مورخ ۲۱ شهریور و مصادف با روز ملی سینما به کار خود خاتمه داد.

احمدی عنوان نمود، مرحله بعد از پایان کلاس ها، تهیه پروژه عملی خواسته شده مربی، توسط هنرجوی دوره و برگزاری آزمون کتبی دوره و همچنین آزمون عملی، و،با کسب نمره حد نصاب مقرر، هنرجو وارد دوره انتظار کوتاه مدت برای دریافت گواهینامه پایان دوره و معتبر خواهد شد.

به گفته احمدی، این گواهینامه قابل ترجمه به زبان خارجه و دارای مهر و هولوگرام برجسته بوده و با ارائه به مراکز متولی حامی کار آفرینی مشمول حمایت تسهیلات می گردد.
احمدی اضافه نمود، سینمای جوان تنگستان درشش ماهه دوم امسال نیز، با ثبت نام در دوره های آموزشی تک درس نظیر دوره عکاسی و دوره ۷ماهه فیلمسازی و کارگردانی فیلم کوتاه، بصورت حضوری و یا تلفنی، از عموم علاقه مندان به دوره های مشاغل سینمایی استقبال می نماید.
به گفته احمدی، علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس سایت سینمای جوانان ایران به آدرس www.iycs.ir و یا با تماس با شماره تلفن ۰۷۷۳۵۲۲۶۲۵۵ ارتباط برقرار نمایند.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فراخوان سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
آیین‌‎نامه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
محل كد آمار