دوره جدید فیلم‌سازی در سه‌گام

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۵ ب.ظ
دوره جدید فیلم‌سازی در سه‌گام انجمن سینمای جوانان استان بوشهر هم‌زمان با دفاتر سراسر کشور دوره ۷ ماهه فیلم‌سازی را برگزار می‌‌کند. به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دوره جدید فیلم‌سازی در سه‌گام و به مدت ۷ ماه برگزار می‌شود و سرفصل‌های آن نیاز علاقه‌مندان به این عرصه را برآورده می‌سازد. این دوره شامل دروس: آشنایی با سینما، […]

انجمن سینمای جوانان استان بوشهر هم‌زمان با دفاتر سراسر کشور دوره ۷ ماهه فیلم‌سازی را برگزار می‌‌کند.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دوره جدید فیلم‌سازی در سه‌گام و به مدت ۷ ماه برگزار می‌شود و سرفصل‌های آن نیاز علاقه‌مندان به این عرصه را برآورده می‌سازد.

این دوره شامل دروس: آشنایی با سینما، عکاسی،کارگردانی، تصویربرداری، تدوین، صدا، کارگاه تدوین و صداگذاری،کارگاه ایده تا فیلم،کارگاه فیلم‌سازی مستند،کارگاه فیلم‌سازی داستانی و کارگاه فیلم‌سازی تجربه‌گراست.

برگزاری دوره ۷ ماهه فیلم‌سازی به گونه‌ای‌ست که هنرجویان پس از اتمام دوره مهارت وتوانایی ساخت فیلم کوتاه را با حمایت انجمن خواهند داشت.

مهلت ثبت نام این دوره آموزشی تا پایان مهرماه بوده و علاقه‌مندان برای ثبت نام می‌توانند با شماره تلفن ۰۲۸۳۳۳۴۳۰۰۶ تماس بگیرند و یا به آدرس بوشهر، خیابان عاشوری، کوچه بهارستان ۲۲، انجمن سینمای جوانان استان بوشهر مراجعه نمایند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
آیین‌‎نامه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
جدول کلاس های انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در فصل تابستان
محل كد آمار