دوشنبه های عکاسی

تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ | ۱۰:۴۳ ق.ظ
دوشنبه های عکاسی در دوشنبه دیگری از سری دوشنبه های عکاسی در انجمن سینمای جوان کارگاهی با عنوان «نشانه شناسی در عکاسی» با ارایه شایان بهرامی از اعضای گروه برگزارشد. دراین کارگاه به اهمیت نشانه شناسی در عکاسی، شناخت نشانه ها و عواملی برای شناخت بهتر نشانه ها پرداخته شد و‌ عکس هایی مرتبط با هر عنوان مورد […]

در دوشنبه دیگری از سری دوشنبه های عکاسی در انجمن سینمای جوان کارگاهی با عنوان «نشانه شناسی در عکاسی» با ارایه شایان بهرامی از اعضای گروه برگزارشد. دراین کارگاه به اهمیت نشانه شناسی در عکاسی، شناخت نشانه ها و عواملی برای شناخت بهتر نشانه ها پرداخته شد و‌ عکس هایی مرتبط با هر عنوان مورد بحث اعضا قرار گرفت.

در ادامه و بخش دوم این کارگاه، دو مجموعه عکس با عنوان “نان و سیرکها “ از نیک هنس و  “حمام جورج”  از کارینا کرن  در ژانر مستند اجتماعی توسط علی جهان آرا معرفی شد.

در بخش سوم برنامه کارگاه، مسابقه ی عکس محرم بین اعضا با حضور عبدالرحمن برزگر مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر و جلیل گلستانیان مسئول کارگاه برگزار شد و از مجموع عکس ها  و تک عکس نیز با نظر اعضاء و رای داوران به ترتیب آقای علی جهان آرا، نگار کرامتی و پریسا گلستانیان برندگان این مسابقه شدند و هدایایی تقدیم آنها شد.

در پایان جلسه نیز علی نصوری برنامه های آینده کارگاه را طی زمانبندی مشخص شده معرفی کرد.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
آیین‌‎نامه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
جدول کلاس های انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در فصل تابستان
محل كد آمار