تولید اولین فیلم کوتاه تجربی با نام پرواز درسینمای جوان تنگستان

تاریخ انتشار: یکشنبه 3 دسامبر 2017 | 13:16 ب.ظ
تولید اولین فیلم کوتاه تجربی با نام  پرواز درسینمای جوان تنگستان فیلم کوتاه تجربی” پرواز” اولین اثر تجربی سینمای جوان تنگستان تولید وآماده نمایش شد. به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوان تنگستان، و به نقل از عبدالرضا احمدی سرپرست این دفتر فیلم کوتاه تجربی ” پرواز ” اولین اثر تولید شده به سبک تجربی از بدو افتتاح این دفترتاکنون است که سرانجام تولید وآماده نمایش […]

فیلم کوتاه تجربی” پرواز” اولین اثر تجربی سینمای جوان تنگستان تولید وآماده نمایش شد.
به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوان تنگستان، و به نقل از عبدالرضا احمدی سرپرست این دفتر فیلم کوتاه تجربی ” پرواز ” اولین اثر تولید شده به سبک تجربی از بدو افتتاح این دفترتاکنون است که سرانجام تولید وآماده نمایش شد.
بنا به گفته احمدی سرپرست انجمن سینمای جوان تنگستان، کارگردانی وتصویر این فیلم کوتاه تجربی را سجاد ایمانی برعهده داشته است همچنین بخش صدا و صداگذاری آن را سجاد دارابی اجرا نموده و زمان این تجربی کوتاه ۲ دقیقه می باشد، سجاد ایمانی ازمدرسان دوره فیلمسازی سینمای جوان تنگستان و دارای مدرک کارشناسی سینما از دانشگاه آزاد بوشهر است.
احمدی عنوان نمود” پرواز ” ماجرای واقعی یک چتر باز است که با همکاری سایت پروازی آسمان بلند و خلبانان سید احسان موسوی ومتین محمودی و با تهیه کنندگی دفتر تنگستان تولید شده است.
وی خاطر نشان کرد که، این فیلم تجربی در اولین حضور خود دربخش تجربی پنجاه وهشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان کشور- آبادان (اروند) نیز شرکت نموده است.

 

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
پروژه ملاقات با بوشهر
فراخوان اولین جشنواره ملی عکس بوشهر
محل كد آمار