وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بوشهر: خوشحالم در بوشهر حضور دارم و می توانم با سینماگران جوان آشنا شوم

تاریخ انتشار: یکشنبه 4 فوریه 2018 | 14:06 ب.ظ
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بوشهر: خوشحالم در بوشهر حضور دارم و می توانم با سینماگران جوان آشنا شوم دکتر سید عباس صالحی، سیزدهم بهمن همزمان با جشن انقلاب اسلامی ایران در سینما شهید آوینی محل اکران سی ششمین جشنواره فیلم فجر گفت: رونق فضای سینمای ایران مستلزم همکاری تمامی متولیان و دستگاههای ذیربط است. وی بیان داشت: ٢٢ فیلم حاضر در فضای نمایشی جشنواره، فیلم های قابل توجه و مطرحی هستند. وزیر فرهنگ […]

دکتر سید عباس صالحی، سیزدهم بهمن همزمان با جشن انقلاب اسلامی ایران در سینما شهید آوینی محل اکران سی ششمین جشنواره فیلم فجر گفت: رونق فضای سینمای ایران مستلزم همکاری تمامی متولیان و دستگاههای ذیربط است.
وی بیان داشت: ٢٢ فیلم حاضر در فضای نمایشی جشنواره، فیلم های قابل توجه و مطرحی هستند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر این موضوع افزود فیلم های جشنواره امسال بسیار متنوع است، موضوع های مرتبط با حوزه دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت موضوع هایی است که در فضای فیلم های امسال ورود و حضور خوبی دارند.
وی یادآورشد: روز گذشته از نخستین ساعت اکران با استقبال خوب مردم در تهران روبر شدیم و امروز نیز افتتاحیه استانی با حضور مقامات و هنرمندان در بوشهر با شور و حالی ستونی در حال برگزاری است و خوشحالم در بوشهر حضور دارم و می توانم با سینماگران جوان نیز آشنا شوم. در حاشیه برنامه افتتاحیه جشنواره از پوستر مخصوص جشنواره فیلم فجر رونمایی و توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، به امضا رسید. دکتر حمیده ماحوزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی طی سخنانی ضمن تشکر از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن سینمای جوان گفت: بوشهر مهد تمدن است و به جرات می توان گفت که بوشهر بعنوان مدرسه سینمای کوتاه ایران است که بایستی با حمایت از سینماگران به اوج شکوفایی رسید وی با اشاره به تفاهم نامه خوبی که با استانداری و وزارت ارشاد منعقد شده خاطر نشان کرد که حرکت به سوی قله ی رفیع فرهنگ نیاز مند به همدلی و همکاری دارد که بی شک در استان بوشهر رقم خواهد خورد. در ادامه افتتاحیه نیز از سید رضا صافی و عباس جوادی از مدرسان سینمای جوان از طرف وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر بعمل آمد. گفتنی است طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی عبدالرحمن برزگر مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر بعنوان دبیر اجرایی جشنوار انتخاب شد، این در حالی ست که حضور اعضاء انجمن سینمای جوان در کادر اجرایی جشنواره و نشست های تخصصی پر رنگ است.

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فراخوان سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
آیین‌‎نامه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
محل كد آمار