مستند “انحصار ورثه” در سی امین پاتوق فیلم

تاریخ انتشار: یکشنبه 15 آوریل 2018 | 11:24 ق.ظ
مستند “انحصار ورثه” در سی امین پاتوق فیلم سی امین پاتوق فیلم با حضور محمدعلی شعبانی کارگردان مستند “انحصار ورثه”در بوشهر بمناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی انجمن سینمای جوانان استان بوشهر سی امین پاتوق فیلم خود را به اکران خصوصی فیلم مستند” انحصار ورثه” ساخته محمدعلی شعبانی اختصاص داد. این برنامه با سخنان خانم دکتر ماحوزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر […]

سی امین پاتوق فیلم با حضور محمدعلی شعبانی کارگردان مستند “انحصار ورثه”در بوشهر

بمناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی انجمن سینمای جوانان استان بوشهر سی امین پاتوق فیلم خود را به اکران خصوصی فیلم مستند” انحصار ورثه” ساخته محمدعلی شعبانی اختصاص داد.

این برنامه با سخنان خانم دکتر ماحوزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر آغاز شد. وی در خصوص هنر انقلاب اسلامی گفت: با گذشت چهار دهه از انقلاب مردمی ایران، هنر انقلاب بیش از پیش برای هویت بخشی جامعه نیاز به توجه دارد. در روز های آغازین انقلاب این هنرمندان بودند که با دست زدن به ابتکارات هنری توانستند شور انقلابی به پا کنند و بعد از آن هم با همراه شدن  با مردم در شان و منزلت هنر انقلاب کوشیدند و اکنون ما می بایست پیام های هنرمندان انقلاب و آثار خلق شده را محافظت کنیم. ماحوزی در بخش پایانی سخنانش ضمن قدر دانی از انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در برنامه ریزی این نشست، خاطر نشان کرد که شهید آوینی می تواند در الگو برداری برای جوانان و هنرمندان سرآمد باشد. در بخشی دیگر از این نشست عبدالرحمن برزگر مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر گفت: با تمام مشکلات مالی و کمبودها در سال گذشته نگذاشتیم ناامیدی بر انجمن حاکم شود و امید بخشی را سرلوحه کار خود قرار دادیم. وی خاطر نشان کرد که کیفیت را فدای کمییت نمی کند و از این رو با دعوت از محمدعلی شعبانی مستندساز موفق کشور در هفته هنر انقلاب اسلامی خواسته ایم دین خود را به شهید آوینی و هنرمندان انقلابی ادا نماییم. در ادامه پاتوق، فیلم “انحصار ورثه” با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان و فیلمسازان به نمایش در آمد. در پایان، محمدعلی شعبانی در خصوص تولید این فیلم و با همراهی مدرس انجمن، نصیر درویشوند به بیان سینمایی در مستند پرداختند.

 

 

 

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فراخوان سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
آیین‌‎نامه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
محل كد آمار