سرپرست جدید انجمن سینمای جوان تنگستان معرفی شد

تاریخ انتشار: دوشنبه 11 ژوئن 2018 | 10:46 ق.ظ
سرپرست جدید انجمن سینمای جوان تنگستان معرفی شد     طی مراسمی صبح امروز در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان امینه شمس العلماء به عنوان سرپرست جدید انجمن سینمای جوان تنگستان معرفی و از زحمات ٨ ساله عبدالرضا احمدی تقدیر شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، معاون فرهنگی اداره کل در این مراسم گفت: […]

 

 

طی مراسمی صبح امروز در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان امینه شمس العلماء به عنوان سرپرست جدید انجمن سینمای جوان تنگستان معرفی و از زحمات ٨ ساله عبدالرضا احمدی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، معاون فرهنگی اداره کل در این مراسم گفت: امیدوارم با هم فکری، هم افزایی و ایجاد یک شبکه ارتباطی خوب در جهت تعامل و همکاری همه هنرمندان گام های مثبتی برداشته شود و از ظرفیت همه هنرمندان در ارتقاء وضعیت فعلی انجمن و رضایتمندی اعضاء انجمن استفاده گردد.

آنیتا مظفری با اشاره به در پیش بودن فصل اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان ابراز امیدواری کرد: با برنامه ریزی های بلند مدت آموزشی، زمینه کشف و جذب استعداد های جدید در در رشته های مختلف هنری فراهم شود.

وی با اشاره به سوابق امینه شمس العلماء در زمینه هنرهای تجسمی افزود: امیدواریم که وی با توجه به سابقه خوبی که در فرهنگ و هنر دارند، بتوانند تغییرات مثبتی در انجمن سینمای جوان تنگستان ایجاد نمایند.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر ضمن تقدیر ویژه از زحمات چندساله عبدالرضا احمدی در سمت مسئول انجمن سینمای جوان تنگستان، برای امینه شمس العلماء در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت نمود.

رئیس انجمن سینمای جوان بوشهر نیز در این مراسم ضمن تشکر از زحمات احمدی در طول مدت حضورش در سمت مسئول انجمن سینمای جوان تنگستان گفت: وی در طول این مدت اقدامات مثبتی را در انجام داده و امیدواریم از این به بعد امینه شمس العلماء نیز بتوانند تجربیات خود را در اختیار انجمن قرار دهند و ما نیز در مرکز استان کمک خواهیم کرد تا همکاری بین هنرمندان شکل گیرد.

عبدالرحمن برزگر با بیان اینکه انجمن های فرهنگی و هنری بازوهای پرتوان ادارات ارشاد هستند، بیان کرد: سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان حمایت از انجمن ها را خصوصا انجمن سینمای جوان را جزء اولویت های خود قرار دهد.

وی با اشاره به نقش مهم تنگستان در زمینه فرهنگ و هنر استان بوشهر، افزود: انجمن سینمای جوان تنگستان تنها متعلق به شهر اهرم نیست و باید با برنامه ریزی های لازم از پتانسیل همه هنرمندان مستعد تنگستانی از شهرها و روستاهای اطراف در زمینه فیلم و عکس استفاده گردد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان نیز با اعلام آمادگی همه جانبه این اداره جهت حمایت از فعالیت های انجمن سینمای جوان تنگستان گفت: امیدوارم با همدلی و اتحاد همه هنرمندان افقی که توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر و همکاران محترم جهت انجمن سینمای جوان تنگستان ترسیم شده به زودی حاصل گردد.

عبدالرضا احمدی مسئول سابق انجمن سینمای جوان تنگستان نیز در این مراسم از حمایت های مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، روسای پیشین و کارکنان اداره ارشاد تنگستان تقدیر و جهت هرگونه همکاری با سرپرست جدید این انجمن اعلام آمادگی نمود.

در حاشیه این نشست با اهداء لوح تقدیر و هدایا از زحمات عبدالرضا احمدی تقدیر و حکم سرپرستی امینه شمس العلماء به وی اهداء شد.

گفتنی است در این مراسم آنیتا مظفری معاون فرهنگی و شهره سراجی مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، عبدالرحمن برزگر رئیس انجمن سینمای جوان بوشهر و شاهین نجفی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان حضور داشتند .

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
پروژه ملاقات با بوشهر
فراخوان اولین جشنواره ملی عکس بوشهر
هفدهمین هفته فیلم و عکس بوشهر/بخش فیلم
هفدهمین هفته فیلم و عکس بوشهر / بخش عکس
انجمن سینمای جوانان ایران دوره‌ی فیلم‌سازی کوتاه مدت را با عنوان «دوره تعاملی» و با محوریت یک مربی برگزار می‌کند.
محل كد آمار