پاتوق فیلم مشترک اعضاء انجمن سینمای جوان بوشهر و تنگستان در اهرم برگزار شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۸ ق.ظ
پاتوق فیلم مشترک اعضاء انجمن سینمای جوان بوشهر و تنگستان در اهرم برگزار شد پاتوق فیلم مشترک اعضاء انجمن سینمای جوان بوشهر و تنگستان روز گذشته در اهرم برگزار شد . به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان، اعضاء انجمن سینمای جوان بوشهر که به اتفاق برزگر رئیس این انجمن سفر کرده بودند ، روز گذشته پاتوق فیلم مشترکی را به همراه اعضاء انجمن سینمای جوان […]

پاتوق فیلم مشترک اعضاء انجمن سینمای جوان بوشهر و تنگستان روز گذشته در اهرم برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان، اعضاء انجمن سینمای جوان بوشهر که به اتفاق برزگر رئیس این انجمن سفر کرده بودند ، روز گذشته پاتوق فیلم مشترکی را به همراه اعضاء انجمن سینمای جوان تنگستان در مجتمع فرهنگی و هنری اهرم و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان برگزار نمودند .

در این نشست مشترک ۳ فیلم کوتاه تولید شده در انجمن سینمای جوانان ایران به نمایش درآمد و سپس توسط حاضرین مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت .

به گفته امینه شمس العلماء سرپرست انجمن سینمای جوان تنگستان در راستای همکاری های مشترک انجمن های سینمای جوان تنگستان و بوشهر این نشست مشترک در قالب پاتوق فیلم کوتاه در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری اهرم برگزار شد .

وی ضمن ابراز قدردانی از حضور برزگر رئیس انجمن سینمای بوشهر و اعضاء این انجمن ابراز امیدواری نمود که چنین همکاری های مشترکی بیشتر ادامه پیدا کند.

گفتنی است در ادامه سفر هنرمندان انجمن سینمای جوان بوشهر در شهر اهرم ،  عکاسان این انجمن با حضور در دارالقران ابراهیم خلیل الله (ع) و حسینه حق شناس این شهر به عکاسی از این دو مکان جهت شرکت در جشنواره عکاسی بزرگداشت آیت الله حاج شیخ حسین حق شناس تنگستانی با عنوان ” پدر معنوی تنگستان ” پرداختند .

مراسم اختتامیه این جشنواره و معرفی نفرات برتر روز دوم شهریور ماه برگزار خواهد شد.

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
آیین‌‎نامه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
جدول کلاس های انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در فصل تابستان
محل كد آمار