دوره فیلم‌سازی سال ۹۸-۹۷

تاریخ انتشار: یکشنبه 30 سپتامبر 2018 | 09:21 ق.ظ
دوره فیلم‌سازی سال ۹۸-۹۷ انجمن سینمای جوانان استان بوشهر برای دوره فیلم‌سازی سال۹۸-۹۷ نام نویسی می کند نام‌نویسی برای شرکت در آزمون ورودی فیلم‌سازی انجمن با عنوان «فیلم‌سازی در سه گام» آغاز شد. این دوره آموزشی شامل دروس عکاسی، آشنایی با سینما، کارگاه ایده تا فیلم‌نامه، فیلمبرداری، کارگردانی، صدا و تدوین است و در دفاتر انجمن در سراسر کشور […]

انجمن سینمای جوانان استان بوشهر برای دوره فیلم‌سازی سال۹۸-۹۷ نام نویسی می کند

نام‌نویسی برای شرکت در آزمون ورودی فیلم‌سازی انجمن با عنوان «فیلم‌سازی در سه گام» آغاز شد. این دوره آموزشی شامل دروس عکاسی، آشنایی با سینما، کارگاه ایده تا فیلم‌نامه، فیلمبرداری، کارگردانی، صدا و تدوین است و در دفاتر انجمن در سراسر کشور برگزار می‌شود. همچنین

نمایش فیلم‌های کوتاه و گفت‌وگو، کارگاه تجربه اول، کارگاه تدوین و صداگذاری، کارگاه فیلم‌‌سازی مستند، کارگاه فیلم‌سازی داستانی و کارگاه فیلم‌سازی تجربه‌گرا  نیز از جمله کارگاه‌های این دوره است.

بر پایه این گزارش، آخرین مهلت نام‌نویسی برای شرکت در آزمون دوره فیلم‌سازی، ۱۸ مهر تعیین شده و آزمون ساعت ۱۰ صبح جمعه ۲۰ مهرماه به صورت سراسری در تمامی دفاتر سینمای جوان کشور برگزار می‌شود.

دوره آموزشی «فیلم‌سازی هفت ماهه» با هدف کشف و حمایت از استعدادها برگزار و در پایان دوره گواهینامه معتبر اعطا می‌شود.

علاقه‌مندان به این دوره فیلم‌سازی می‌توانند برای نام‌نویسی و کسب اطلاعات بیشتر با انجمن سینمای جوانان استان بوشهر تماس بگیرند.

 

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
پروژه ملاقات با بوشهر
فراخوان اولین جشنواره ملی عکس بوشهر
هفدهمین هفته فیلم و عکس بوشهر/بخش فیلم
هفدهمین هفته فیلم و عکس بوشهر / بخش عکس
انجمن سینمای جوانان ایران دوره‌ی فیلم‌سازی کوتاه مدت را با عنوان «دوره تعاملی» و با محوریت یک مربی برگزار می‌کند.
محل كد آمار