کارگاه ایده پردازی و کارآفرینی در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۷ ق.ظ
کارگاه ایده پردازی و کارآفرینی در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر کارگاه ایده پردازی و کارآفرینی در کسب و کار هنرمندان با حضور فاطمه علیخواه برگزار شد. فاطمه علیخواه از فعالان هنر نقاشی و مجسمه سازی در این کارگاه به چگونگی تعامل هنرمندان با بازار سرمایه و نحوه ایجاد فضای اقتصادی در جهت فروش آثار هنری پرداخت. علیخواه با اشاره به اینکه ایده پردازی ذهنی و […]

کارگاه ایده پردازی و کارآفرینی در کسب و کار هنرمندان با حضور فاطمه علیخواه برگزار شد.

فاطمه علیخواه از فعالان هنر نقاشی و مجسمه سازی در این کارگاه به چگونگی تعامل هنرمندان با بازار سرمایه و نحوه ایجاد فضای اقتصادی در جهت فروش آثار هنری پرداخت.

علیخواه با اشاره به اینکه ایده پردازی ذهنی و خلاق چگونه اتفاق می افتد در ارتباط با ابزارهای دیجیتال در کسب و کارهای نوپا، اصول تجاری سازی ایده، تاثیر بازاریابی و پلان نویسی در ارائه محصولات و خدمات هنرمندان به بحث و گفتگو پرداخت.

این کارگاه که با استقبال هنرمندان و کارآفرینان فرهنگی همراه بود، در خصوص تجربیات خود در زمینه کسب و کار به گفتگو نشستند.

شایان ذکر است در راستای اجرای طرح توسعه فرهنگی- امید و با هدف ایجاد نشاط و امید در جامعه ، این کارگاه بصورت رایگان در محل انجمن سینمای جوانان استان بوشهر برگزار گردید.

 

 

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
آیین‌‎نامه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
جدول کلاس های انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در فصل تابستان
محل كد آمار