آغاز دوره بلند فیلمسازی ۱۳۹۷

تاریخ انتشار: دوشنبه 5 نوامبر 2018 | 10:48 ق.ظ
آغاز دوره بلند فیلمسازی ۱۳۹۷ آغاز دوره بلند فیلمسازی ۱۳۹۷ انجمن سینمای جوانان ایران در  دفتر بندر بوشهر مراسم آغاز دوره هفت ماه فیلمسازی سال ۱۳۹۷ با حضور هنرجویان جدید و تعدادی از فیلمسازان برگزار شد. در این مراسم فیلم های گوش ماهی اثر علی کارگر و انیمیشن فامیلی ساخته دنیا کرم زاده از هنرجویان سال های گذشته  به نمایش […]

آغاز دوره بلند فیلمسازی ۱۳۹۷ انجمن سینمای جوانان ایران در  دفتر بندر بوشهر

مراسم آغاز دوره هفت ماه فیلمسازی سال ۱۳۹۷ با حضور هنرجویان جدید و تعدادی از فیلمسازان برگزار شد.

در این مراسم فیلم های گوش ماهی اثر علی کارگر و انیمیشن فامیلی ساخته دنیا کرم زاده از هنرجویان سال های گذشته  به نمایش در آمد . عبدالرحمن برزگر مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر بر آموزش و تلاش پیوسته هنرجویان در جهت مطالعه و دیدن فیلم برای رشد و ارتقاء نگاه هنرجویان تاکید کرد. وی خاطر نشان کرد که آموزش ها کارگاه محور هستند و این فرصتی است که هنرجویان با فراگیری دروس مبانی فیلمسازی و مشاغل سینمایی را بعنوان ابزاری کارآمد فرهنگی در جامعه بکار ببندند. در این جلسه نصیر درویشوند همچون سال گذشته بعنوان کارشناس مسئول این دوره معرفی شد. درویشوند ضمن خوش آمد گویی به هنرجویان گفت: سینمای جوان اکنون با داشتن مربیان مجرب و فضای مناسب آمادگی بهره برداری حد اکثری را دارد که شما می بایست فرصت را مغتنم بشمارید. گفتنی است دوره آموزش فیلمسازی انجمن سینمای جوان با عنوان ” فیلمسازی در سه گام ” هر ساله از بین علاقمندان به فیلم کوتاه هنرجو می پذیرد.

نمایش فیلم‌های کوتاه و گفت‌وگو، کارگاه تجربه اول، کارگاه تدوین و صداگذاری، کارگاه فیلم‌‌سازی مستند، کارگاه فیلم‌سازی داستانی و کارگاه فیلم‌سازی تجربه‌گرا  نیز از جمله کارگاه‌های این دوره است. گام اول دوره فیلمسازی سال ۹۷ با حضور جلیل گلستانیان مدرس عکاسی آغاز شد.

 

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی فیلم آیات تمدید شد
فراخوان سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
آیین‌‎نامه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
فراخوان عمومی تولید فیلم کوتاه
محل كد آمار