رونمایی از کتاب صوتی بمباران

تاریخ انتشار: دوشنبه 10 دسامبر 2018 | 11:19 ق.ظ
رونمایی از کتاب صوتی بمباران   رونمایی از کتاب صوتی بمباران از تولیدات استودیو صدای بخشو کتاب صوتی بمباران محصول مشترک انجمن سینمای جوانان استان بوشهر و اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با برگزاری آیینی رونمایی شد. در این مراسم امیر سرتیپ دوم «حمیدرضا گرامی» رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس، با بیان […]

 

رونمایی از کتاب صوتی بمباران از تولیدات استودیو صدای بخشو

کتاب صوتی بمباران محصول مشترک انجمن سینمای جوانان استان بوشهر و اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس
با برگزاری آیینی رونمایی شد.

در این مراسم امیر سرتیپ دوم «حمیدرضا گرامی» رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس، با بیان این که داستان کوتاه در دنیا معروفیت دارد گفت: ادبیات داستانی دفاع مقدس از تأثیرگذارترین فرهنگ های ارزشی است. ایشان اظهار داشتند : ۸ سال دفاع مقدس در ادبیات و فرهنگ کشور تأثیر گذار است.
وی با اشاره به این که امروز با یقین می توانیم بگوییم که در ادبیات دفاع مقدس حرفی برای گفتن داریم گفت: باید به ارزش های فرهنگی دفاع مقدس پرداخت.
مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در این مراسم با اشاره به توانایی فنی و حضور جوانان مستعد در انجمن سینمای جوان، بیان کرد : انجمن آمادگی دارد در تولید محتوای صوتی وتصویری با محتوای دفاع مقدس با سازمان ها و ارگان های مربوطه همکاری کند.
کتاب صوتی بمباران، روایتگر مجموعه خاطرات رزمندگان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس به نویسندگی عبدالرحمن برزگر با سرپرست گویندگی مهدی جلالی همراه با ۱۰ بازیگر در ۳۶ قسمت به مدت یک ساعت و شانزده دقیقه به همت انجمن سینمای جوانان استان بوشهر و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان بوشهر تهیه شده است.

 

 

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فراخوان سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
آیین‌‎نامه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
محل كد آمار