برترین های جشنواره فیلم کوتاه بوشهر معرفی شدند

تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۲۰:۵۷ ب.ظ
برترین های جشنواره فیلم کوتاه بوشهر معرفی شدند جشنواره فیلم کوتاه بوشهر بمناسبت گرامیداشت روز بوشهر با حضور هنرمندان و فیلمسازان استان بوشهر توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر و با همکاری انجمن سینمای جوانان استان بوشهر برگزار شد. مدیر انجمن سینمای جوان بوشهر در این آیین گفت: این جشنواره از رویدادهای مهم برای اهالی سینما و علاقمندان تلقی و […]

جشنواره فیلم کوتاه بوشهر بمناسبت گرامیداشت روز بوشهر با حضور هنرمندان و فیلمسازان استان بوشهر توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر و با همکاری انجمن سینمای جوانان استان بوشهر برگزار شد.
مدیر انجمن سینمای جوان بوشهر در این آیین گفت: این جشنواره از رویدادهای مهم برای اهالی سینما و علاقمندان تلقی و از لحاظ اهمیت حتی می توان جایگاه بین المللی را برای آن متصور شد.
عبدالرحمان برزگرافزود: فعالیت های هنری، نقطه مشترک میان ملل است که با ایجاد ظرفیت های فراوان می توان این آمیختگی عجیب فرهنگی کهن را در آیین ها و اشتراکات فرهنگی توسط هنرمندان تجربه کرد.
وی اظهارداشت: در جشنواره فیلم کوتاه بوشهر هم آوایی هنرمندان جوان در ۷۵ فیلم کوتاه مشاهده شد که آنها با تولید محتوای متنوع در جریان سازی فرهنگی نقش به سزایی داشتند.
برزگر یادآورشد: از مجموع ۷۵ فیلم کوتاه راه یافته در بخش مسابقه ۶ فیلم مستند، ۱۶ فیلم کوتاه داستانی و ۴ فیلم انیمیشن بودند که با شرایط حضور در جشنواره مطابقت و مورد ارزیابی قرار گرفتند.
برزگر ادامه داد: در بخش فیلم کوتاه داستانی ‘کاتر’ کار مشترک مسعود نساوند، حدیث حکمت شعار و علی مهرور حائز رتبه های برتر شدند.
وی گفت: در بخش بهترین انیمیشن نیز انیمیشن ‘پدر’ و ‘خط’ اثر عابدین رمضانی و سهیل غلامی حائز رتبه برتر و همچنین فیلم ‘حصار’ به کارگردانی میثم فرهومند و فیلم ‘گوش ماهی’ به کارگردانی علی کارگر مورد تقدیر هیئت داوران قرار گرفتند.
۱۸ اسفند سالروز تاسیس مدرسه تاریخی سعادت به عنوان روز بوشهر نامگذاری شده که در هفته منتهی به این روز ویژه برنامه های مختلف فرهنگی، ورزشی، تفریحی و اجتماعی در شهر بوشهر برگزار می شود.

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
آیین‌‎نامه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
جدول کلاس های انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در فصل تابستان
محل كد آمار