۳۵ امین پاتوق فیلم کوتاه در بوشهر

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۱:۱۰ ق.ظ
۳۵ امین پاتوق فیلم کوتاه در بوشهر در این جلسه که با حضور فیلمسازان و اساتید مطرحی همچون ; سید رضا صافی، داریوش غریب زاده، نصیر درویشوند و نوید مهیمنیان برگزار شد، در ابتدا با اکران فیلم کوتاه ” قبل از سفیدی ” ساخته علی طباطبایی مهر از این فیلم رونمایی شد. در ادامه طباطبایی مهر با توضیحی کوتاه از روند تهیه […]

در این جلسه که با حضور فیلمسازان و اساتید مطرحی همچون ; سید رضا صافی، داریوش غریب زاده، نصیر درویشوند و نوید مهیمنیان برگزار شد، در ابتدا با اکران فیلم کوتاه ” قبل از سفیدی ” ساخته علی طباطبایی مهر از این فیلم رونمایی شد. در ادامه طباطبایی مهر با توضیحی کوتاه از روند تهیه و تولید این فیلم سخن گفت و با حضور غلامحسین بارونی از پیشکسوتان بازیگری از بازیگر نوجوان این فیلم ” لیندا پرویزی ” با اهدا هدیه ای تقدیر شد. ” قبل از سفیدی ” اولین فیلم این فیلمساز و از جدیدترین تولیدات انجمن سینمای جوانان استان بوشهر است.

در ادامه این جلسه، فیلم مستند ” لکنت ” ساخته منصوره میر معرب به نمایش در آمد . این فیلم برنده جایزه جسارت از جشنواره بین المللی فیلم پرواز شده بود که این جایزه با حضور فیلمساز به بازیگر این فیلم خانم پروانه جعفری زادگان اهدا شد . همچنین از طرف انجمن سینمای جوانان استان بوشهر نیز هدیه ای به رسم یادبود اهدا گردید.« منصوره میر مُعرَب » با صرف حدود سه سال کار، ضمن انجام پژوهش‌های لازم، در مستند لکنت، به دشواری عارضه زبان پریشی پرداخته و به سراغ کسانی رفته که از این نابهنجاری زبانی رنج می‌برند.

در پایان این جلسه نیز فیلم کوتاه ” قبل از سفیدی ” با حضور اساتید و فیلمسازان، نقد و بررسی و در خصوص مسائل فنی این فیلم بحث و گفتگو شد.

پاتوق فیلم کوتاه بوشهر چهارشنبه ها در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر با بررسی فیلم های شاخص سینمای ایران و جهان برگزار می شود.

برای دیدن خبر ها، فیلم ها و عکسهای بیشتر به وب سایت و صفحه تلگرام ما مراجعه کنید.

وب سایت : buycs.ir

تلگرام : @buiycs

اینستاگرام استودیو صدای بخشو : @bakhsho.studio

تلگرام استودیو بخشو : @bakhshstudio

آپارات : انجمن سینمای جوانان استان بوشهر

پست الکترونیک : bushehr.iycs@gmail.com

تلفن : ۰۷۷۳۳۵۳۸۱۶۵

 

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
آیین‌‎نامه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
جدول کلاس های انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در فصل تابستان
محل كد آمار