۳۷ امین پاتوق فیلم کوتاه بوشهر

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ | ۲۱:۱۹ ب.ظ
۳۷ امین پاتوق فیلم کوتاه بوشهر ۳۷ امین پاتوق فیلم کوتاه بوشهر برگزار شد. با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر و سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر، سی و هفتمین پاتوق فیلم کوتاه برگزار شد. در ابتدای جلسه، مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر ضمن خوش […]

۳۷ امین پاتوق فیلم کوتاه بوشهر برگزار شد.

با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر و سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر، سی و هفتمین پاتوق فیلم کوتاه برگزار شد.


در ابتدای جلسه، مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر ضمن خوش آمد گویی، از مدیران و فیلمسازان برای حضور در این جلسه تشکر کرد. در ادامه حاضرین به دیدن سه فیلم کوتاه از علیرضا فرهومند، نشستند. بعد از آن عوامل تولید کننده فیلم کوتاه « تور سفید » در مورد چگونگی تولید این اثر با موضوع آسیب های اجتماعی، توضیحاتی بیان کردند و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اهدا هدایایی از عوامل فیلم تقدیر کرد.
در ادامه دکتر کرمپور با ابراز خرسندی از حضور در جمع هنرمندان و تشکر از حمایت های انجام شده از هنرجویان و جوانان در انجمن سینمای جوان بر حمایت بیش از پیش از استعداد های جوان تاکید کرد.


در پایان دکتر آذرشب، سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر، گزارش مختصری در خصوص اهداف و برنامه های این دفتر ارائه داد و با بیان خرسندی از دیدار با هنرمندان از فعالین سینمایی در جهت تولید آثاری با موضوع زنان و آسیب های اجتماعی استقبال کرد.
پاتوق فیلم کوتاه بوشهر، با نمایش فیلم های کوتاه ملی و بین المللی میزبان علاقنندان به سینمای کوتاست.

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
آیین‌‎نامه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
جدول کلاس های انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در فصل تابستان
محل كد آمار