نشست‌های تخصصی سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به صورت آنلاین و رایگان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ | ۰۱:۴۷ ق.ظ
نشست‌های تخصصی سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به صورت آنلاین و رایگان   پخش آنلاین نشست‌ها به صورت رایگان در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر نشست‌های تخصصی سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به صورت آنلاین و رایگان در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در حال پخش است. به گزارش ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ کلیه نشست‌های تخصصی جشنواره امسال با عنوان «۳۶-۲۰» برای […]

 

پخش آنلاین نشست‌ها به صورت رایگان در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر

نشست‌های تخصصی سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به صورت آنلاین و رایگان در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در حال پخش است.

به گزارش ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ کلیه نشست‌های تخصصی جشنواره امسال با عنوان «۳۶-۲۰» برای هنرجویان، مربیان، فیلم‌سازان و علاقه‌مندان شهرستانی به صورت رایگان در دفاتر سینمای جوانان ایران به نمایش در می‌آید.

این برنامه در راستای گسترش برابری آموزشی و حمایت از استعدادهای شهرستان‌ها جزو طرح‌های حمایتی رایگان انجمن سینمای جوانان – همچون طرح رایگان امید – است که در طول سال با موضوعات مختلف توسط دفاتر این انجمن به صورت ملی و سراسری اجرا می‌شود.

بر اساس این گزارش، نشست‌های تخصصی از ساعت ۱۵ تا ۲۲:۳۰ به مدت پنج روز (یکشنبه ۱۹ تا پنجشنبه ۲۳ آبان) در تهران برگزار و در دفاتر سینمای جوان شهرستان‌ها همزمان نمایش داده می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در نشست‌های آنلاین با دفتر انجمن سینمای جوانان ایران شهر خود تماس حاصل فرمایند.

سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۱۸ تا ۲۴ آبان‌ماه در پردیس سینماگالری ملت برگزار می‌شود.

 

برای دیدن خبر ها، فیلم ها و عکسهای بیشتر به وب سایت و صفحه تلگرام ما مراجعه کنید.

وب سایت : buycs.ir

تلگرام : @buiycs

اینستاگرام استودیو صدای بخشو : @bakhsho.studio

تلگرام استودیو بخشو : @bakhshstudio

آپارات : انجمن سینمای جوانان استان بوشهر

پست الکترونیک : bushehr.iycs@gmail.com

تلفن : ۰۷۷۳۳۵۳۸۱۶۵

 

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
آیین‌‎نامه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
جدول کلاس های انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در فصل تابستان
محل كد آمار