فراخوان نخستین جشنواره ملی عکس بوشهر توریسم

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ | ۱۶:۵۲ ب.ظ
فراخوان نخستین جشنواره ملی عکس بوشهر توریسم فراخوان نخستین جشنواره ملی عکس جلوه های بصری با عنوان بوشهر توریسم منتشر شد مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر با اعلام این خبرگفت: این جشنواره در دو بخش ملی و استانی به منظور شناسایی ظرفیت‌های حوزه گردشگری استان بوشهر آذر ماه ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.عبدالرحمن برزگر در ادامه بیان کرد : انجمن سینمای جوانان استان […]

فراخوان نخستین جشنواره ملی عکس جلوه های بصری با عنوان بوشهر توریسم منتشر شد

مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر با اعلام این خبرگفت: این جشنواره در دو بخش ملی و استانی به منظور شناسایی ظرفیت‌های حوزه گردشگری استان بوشهر آذر ماه ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.عبدالرحمن برزگر در ادامه بیان کرد : انجمن سینمای جوانان استان بوشهر با همکاری دبیرخانه دائمی بوشهر توریسم این رویداد را برگزار می‌کند. وی در خصوص اهداف این رویداد توضیح داد : این جشنواره با هدف معرفی میراث فرهنگی هویت تاریخی و گردشگری استان در سطح ملی و بین‌المللی. معرفی بسترهای مناسب برای جلب سرمایه گذار در حوزه گردشگری استان بوشهر. ثبت فضای گردشگری و خدمات برای جذب مخا طبان، گردشگران و علاقمندان به فرهنگ و هنر و تمدن از ایران و سراسر دنیا. باز تولید اشتغال فرهنگی و گردشگری به صورت مستقیم و غیرمستقیم در منطقه. تقویت و مستندنگاری شهری و روستایی از طریق تولید محتوا. نقش پذیری استان بوشهر به عنوان شاهراه دریایی ابریشم. شناخت ظرفیت ها و چالش های توریسم در استان. جلب مشارکت بخش خصوصی و فعال سازی بخش دولتی در حوزه گردشگری و معرفی و مستندسازی دره باستانی لیر واقع در بندر سیراف و همچنین کوه نمک جاشک برگزار می‌شود.

وی درخصوص مقررات شرکت در این رویداد بزرگ عکاسی نیز تصریح کرد: شرکت در این جشنواره برای همه علاقه مندان آزاد است و هر شرکت کننده می تواند حداقل ۱۰ و حداکثر ۲۰ قطعه عکس به دبیرخانه ارسال کند. شرکت کنندگان باید فایل عکس‌ها را به همراه نام و نام خانوادگی و یک قطعه عکس پرسنلی خود و شماره ردیف با حروف انگلیسی نام‌گذاری کنند.  ویرایش عکس‌ها تنها در حدی که به اصالت تصویر خدشه وارد نکند مورد قبول است. هیچگونه ترفندی که جنبه مستند بودن اثر را مخدوش کند، مورد قبول نیست. اصلاح رنگ، کنتراست، تیرگی و روشنی، کراپ در عکس‌ها در حدی که اصالت عکس را تغییر ندهد قابل قبول است. تشخیص نهایی این مساله به عهده دبیرخانه می باشد. ارسال اثر توسط هنرمندان و شرکت کنندگان به منزله اعلام مالکیت معنوی این اثر است. در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله‌ای، عواقب حقوقی و جزایی آن به عهده شرکت‌کننده می باشد. برگزار کننده مجاز است آثار منتخب را در امور نمایشگاهی، انتشاراتی، اطلاع‌ رسانی و تبلیغاتی خود با ذکر نام عکاس استفاده نماید. به آثاری که پس از مهلت مقرر به دبیرخانه مسابقه ارسال شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد. رای هیات داوران قطعی است و هیچگونه اعتراضی پذیرفته نیست و تصمیم‌گیری در مورد مسایل پیش‌بینی نشده بر عهده برگزار کننده است. برگزارکننده هیچگونه مسئولیتی در قبال آسیب دیدگی ناشی از ارسال نامطلوب ندارد.به ازای هر اثر برگزیده و راه‌ یافته به نمایشگاه مبلغ ۵۰۰/۰۰۰ ریال به‌ عنوان حق‌التألیف به صاحب اثر پرداخت می‌شود.(به غیر از نفرات برگزیده)
برزگر در ادامه با اشاره به اینکه متقاضیان می توانند آثار خود را تا بیستم آذرماه به پست الکترونیک جشنواره (bushehr.iycs@gmail.com) و یا به دبیرخانه نخستین جشنواره ملی عکس ” بوشهر توریسم ” به نشانی : بوشهر، خیابان عاشوری، بهارستان ۲۲(شهید دموخ) – صندوق پستی (۷۵۱۵۸۴۸۳۴۵) ارسال کنند.

آیین پایانی نخستین جشنواره ملی ” بوشهر توریسم ” ۲۸ آذرماه ۱۳۹۸ برگزار می شود.

 

 

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
آیین‌‎نامه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
جدول کلاس های انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در فصل تابستان
محل كد آمار