رونمایی از آثار برگزیده نخستین جشنواره مجازی شعر خلیج فارس

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۷:۰۱ ب.ظ
رونمایی از آثار برگزیده نخستین جشنواره مجازی شعر خلیج فارس همزمان با روز ملی خلیج فارس از آثار برگزیده نخستین جشنواره مجازی شعر خلیج فارس رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر در آیین رونمایی گفت: شعر هنری الهی است که شاعر حقایق را در آثار خود عرضه می […]

همزمان با روز ملی خلیج فارس از آثار برگزیده نخستین جشنواره مجازی شعر خلیج فارس رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر در آیین رونمایی گفت: شعر هنری الهی است که شاعر حقایق را در آثار خود عرضه می کند.

فاطمه کرمپور برگزاری این چنین جشنواره‌ های مجازی را در جامعه ضروری دانست و افزود: امروز ادای دین به تاریخ و تمدن خلیج فارس بود و خوشحالم که هنرمندان در این عرصه عاشقانه همت گماشتند.

وی عنوان کرد: با توجه به رعایت نکات بهداشتی و نیل به اهداف فاصله گذاری هوشمند در جامعه بر آن شدیم تا با همکاری انجمن سینمای جوان، انجمن شعر، ادب و داستان و انجمن موسیقی بوشهر جشنواره مجازی برگزار نمائیم که با استقبال خوبی روبرو شد.

مدیر انجمن سینمای جوانان استان نیز گفت: جامعه امروز نیاز به رویکردی جدید جهت ارائه محتوا در فضای مجازی است که با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بمناسبت روز ملی خلیج فارس ۲۵ ویدئو کلیپ با صدای شاعران تولید شد.

عبدالرحمن برزگر ضمن تقدیر از هنرمندان استان، افزود: تولید این آثار با توجه به زمان کوتاه در نوع خود کم نظیر است.

لازم به توضیح است انجمن سینمای جوانان استان بوشهر میزبان جشنواره مجازی شعر بود که با بارگذاری آثاری از اساتید برجسته همچون دکتر سید جعفر حمیدی، عبدالمجید زنگویی، اسکندر احمدنیا، امید غضنفر و خلیل شیخیانی در حوزه تاریخ و شعر  روز ملی خلیج را گرامی داشتند.

همچنین با همکاری انجمن موسیقی بوشهر آواها و نواهای دریایی به ویژه نی مه خوانی و جنگنامه، مقاومت و تاریخ خلیج فارس توسط هنرمندان در استدیو صدای بخشو و استدیو فیلم خلیج فارس تولید شده که در فضای مجازی در حال پخش می باشد.

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
آیین‌‎نامه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
جدول کلاس های انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در فصل تابستان
محل كد آمار