بهره برداری از استودیو فیلم خلیج فارس در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر

تاریخ انتشار: چهارشنبه 8 جولای 2020 | 16:46 ب.ظ
بهره برداری از استودیو فیلم خلیج فارس در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر بهره برداری از استودیو فیلم خلیج فارس در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر استودیو فیلم خلیج فارس با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت. در آیین بهره برداری از این زیر ساخت، خانم دکتر کرمپور ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در سینمای جوان گفت: برای […]

بهره برداری از استودیو فیلم خلیج فارس در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر

استودیو فیلم خلیج فارس با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در آیین بهره برداری از این زیر ساخت، خانم دکتر کرمپور ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در سینمای جوان گفت: برای ارتقا سطح کیفیت تولیدات فرهنگی هنری به ویژه سینمایی نیازمند توجه به زیر ساخت ها و تهیه تجهیزات است که امیدوارم این مهم محقق شود. عبدالرحمن برزگر مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر با اشاره به قابلیت های استدیو فیلم خلیج فارس گفت: این استودیو با قابلیت ضبط کروماکی امکان فیلمبرداری در فضای سبز را ایجاد کرده است. از مهم ترین دلایل استفاده از کروماکی، صرفه جویی در زمان و هزینه ساخت یک ویدیو یا فیلم می باشد. از ویژگی های دیگر این زیر ساخت مهم طراحی فضای سه بعدی و جلوه های ویژه بصری است. وی افزود: از دیگر تجهیزات این استودیو می توان به مانیتور، سیستم صدابرداری حرفه ای، ضبط صدا، نور پردازی حرفه ای و همچنین دستگاه تدوین فیلم اشاره کرد.

در ادامه آیین بهره برداری روزبه حق پرست قطعاتی با ساز کمانچه نواخت تا آغازی برای همکاری های مشترک با سایر انجمن های هنری باشد. شایان ذکر است بمنظور تولید محتوای گرامیداشت چهل ستلگی دفاع مقدس از آزاده سرافراز یوسف بختیاری دعوت شد تا در فضای کروماکی خاطرات دفاع مقدس را بازگو نماید.

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فراخوان سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
آیین‌‎نامه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
محل كد آمار