آئین رونمایی از ۷۲ اثر در حوزه دفاع مقدس

تاریخ انتشار: شنبه 26 سپتامبر 2020 | 17:56 ب.ظ
آئین رونمایی از ۷۲ اثر در حوزه دفاع مقدس آئین رونمایی از ۷۲ اثر در حوزه دفاع مقدس در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر برگزار شد. به گفته عبدالرحمن برزگر هنرمندان سینمای جوان ۷۲ اثر در قالب فیلم کوتاه، انیمیشن، کتاب صوتی، فتو رمان، فیلم مستند و خاطرات کوتاه صوتی در ۶۴۸ دقیقه در حوزه دفاع مقدس تولید محتوا شد. آئین رونمایی از این […]

آئین رونمایی از ۷۲ اثر در حوزه دفاع مقدس در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر برگزار شد.

به گفته عبدالرحمن برزگر هنرمندان سینمای جوان ۷۲ اثر در قالب فیلم کوتاه، انیمیشن، کتاب صوتی، فتو رمان، فیلم مستند و خاطرات کوتاه صوتی در ۶۴۸ دقیقه در حوزه دفاع مقدس تولید محتوا شد.

آئین رونمایی از این تولیدات که با حضور خانم دکتر کرمپور مدیرکل ارشاد اسلامی، سرهنگ غریبی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس و جمعی از هنرمندان در سینمای جوان برگزار و تعدادی از آثار اکران گردید.

در این مراسم سرهنگ غریبی ضمن تاکید بر گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری، نیاز های امروز را با توجه به فضای مجازی تولید محتوای متناسب با جامعه عنوان کرد و گفت: عصر دیجیتال فرصت بهتری برای انتقال فرهنگ و شهادت است که هنرمندان می توانند با خلق آثار متفاوت همگام با این مهم را به اشتراک بگذارند.  خانم دکتر کرم پور نیز ضمن تشکر از هنرمندان سینمای جوان بر محتوای فاخر تاکید نمود و درخواست کرد تا در حوزه بازی های رایانه ای اهتمام بیشتری ورزید. در این مراسم با اهدا شاخه گل به هشت نفر از هنرمندان تقدیر شد.

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
پروژه ملاقات با بوشهر
فراخوان اولین جشنواره ملی عکس بوشهر
محل كد آمار