مدال نقره چهارمین المپیاد فیلمسازی در دستان ایلیا رمضانی

تاریخ انتشار: جمعه 23 اکتبر 2020 | 13:34 ب.ظ
مدال نقره چهارمین المپیاد فیلمسازی در دستان ایلیا رمضانی مدال نقره چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان کشور توسط ایلیا رمضانی با کارگردانی انیمیشن « فضای زندگی» به نمایندگی از استان بوشهر بدست آمد. همچنین این فیلم مدال نقره ایده تیمی را نیز کسب کرد. «چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران» توسط بنیاد سینمایی فارابی و انجمن سینمای جوانان ایران و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان […]

مدال نقره چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان کشور توسط ایلیا رمضانی با کارگردانی انیمیشن « فضای زندگی» به نمایندگی از استان بوشهر بدست آمد. همچنین این فیلم مدال نقره ایده تیمی را نیز کسب کرد.
«چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران» توسط بنیاد سینمایی فارابی و انجمن سینمای جوانان ایران و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، شهرداری اصفهان و شبکه امید، همزمان با سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به صورت مجازی، از ۲۷ مهر تا ۱ آبان ۱۳۹۹ برگزار شد.
ایلیا رمضانی که در سه دوره پیاپی در این المپیاد حضور داشته و در المپیاد پیشین نیز حائز رتبه دوم و کسب مدال نقره گردید ، در این دوره نیز با انیمیشن فضای زندگی در بخش رقابتی این المپیاد حضوری موفق داشت.

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
پروژه ملاقات با بوشهر
فراخوان اولین جشنواره ملی عکس بوشهر
محل كد آمار