اهدای نشان یار مهربان به انجمن سینمای جوانان استان بوشهر

تاریخ انتشار: شنبه 5 دسامبر 2020 | 10:14 ق.ظ
اهدای نشان یار مهربان به انجمن سینمای جوانان استان بوشهر به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر، گفت: کتاب یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی حوزه فرهنگ می باشد و بی‌شک بالندگی تمام جوامع و معیار رشد و توسعه آنها در گرو فرهنگ مطالعه است. فاطمه کرمپور افزود: همزمان با آغازهفته کتاب وکتاب خوانی دراستان […]

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر، گفت: کتاب یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی حوزه فرهنگ می باشد و بی‌شک بالندگی تمام جوامع و معیار رشد و توسعه آنها در گرو فرهنگ مطالعه است.

فاطمه کرمپور افزود: همزمان با آغازهفته کتاب وکتاب خوانی دراستان بوشهر، دکتر عباس عاشوری نژاد و عبدالرحمن برزگر رئیس انجمن سینمای جوانان بوشهر در این راستا و پیشبرد اهداف این اداره کل در توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی اقدامات شایسته و بایسته ای انجام داده که از این فرهیختگان و دوستداران کتاب که در راستای نیل به توسعه فرهنگی و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تلاش داشته اند، صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و توفیقات روزافزون را برای این عزیزان از خداوند متعال خواهانم.

در ادامه دکتر عباس عاشوری نژاد اظهار داشت:  کتاب  یکی از  ارزشمندترین  فرآیند های فرهنگ  بشری  و گنجینه بزرگترین ثروت های جهان هستی یعنی  دانش و تحقیق  می باشد که دین،دنیا و جسم انسان به برکت کتاب، کمال تفکر و تعهد را به همراه داشته و دارد .

این پژوهشگر فرهیخته افزود: حیات بشر علاوه بر تامین و تغذیه معنوی به برکت کتاب کمال یافته و منشا دستاوردهای انسانی فراوانی بوده است.

وی عنوان کرد: از تلاش و زحمات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در اجرای برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی استان بوشهر تقدیر و تشکر نموده و از مدیرکل محترم  جهت اهدای این نشان ارزشمند به اینجانب و افتخار همکاری با این اداره کل در راستای توسعه فرهنگ کتابخوانی در بین مردم  فرهیخته  استان بوشهر سپاسگزارم.

در ادامه این مراسم رئیس انجمن سینمای جوانان، تصریح کرد: تلاش و کوشش در مسیر رشد و تعالی فرهنگ گامی بزرگ  به حساب می آید که بدون شک  رشد و پویایی هر  جامعه، مدیون افرادی است که در امر کتاب و  کتاب خوانی پیش قدم بوده و خدمتگذاری را سرلوحه کار خویش قرار می دهند.

عبدالرحمن برزگر در پایان ضمن تقدیر و تشکر از اهدای این نشان ارزشمند از طرف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به انجمن سینمای جوان، خاطر نشان کرد: این انجمن در راستای پیشبرد اهداف کلان این اداره کل از هیچ گونه تلاشی مضایقه نخواهد کرد و از زحمات مدیرکل محترم و همه پرسنل زحمتکش این اداره کل درگسترش فرهنگ مکتوب، جهت اعتلای فرهنگ و هنر میهن اسلامیمان کمال تشکر و قدردانی را دارم.

شایان ذکر است انجمن سینمای جوانان استان بوشهر با تولید ۶۸۹ دقیقه محتوای صوتی و ۲۰ دقیقه محتوای ویدیویی با موضوع معرفی نویسندگان، داستان های صوتی کوتاه و کتاب های صوتی در سال ۱۳۹۹ از فعالین حوزه کتاب بوده است .

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایای نفیس از طرف مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر، از همکاری و همراهی این فرهیختگان و دوستداران کتاب در بیست و هشتمین  دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران بوشهر قدردانی شد.

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
پروژه ملاقات با بوشهر
فراخوان اولین جشنواره ملی عکس بوشهر
محل كد آمار