برگزاری اختتامیه جشنواره قرآنی آیات در اسفندماه

تاریخ انتشار: جمعه 15 ژانویه 2021 | 18:36 ب.ظ
برگزاری اختتامیه جشنواره قرآنی آیات در اسفندماه   مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی آیات که متشکل از ۹ جشنواره در رشته‌های مختلف است، اسفندماه امسال برگزار خواهد شد. به گزارش ایکنا، جشنواره آیات یکی‌ از برنامه‌های سالانه معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که از سوی دفتر تبلیغ و ترویج فعالیت‌های قرآنی این معاونت برگزار می‌شود. اغلب این‌ جشنواره‌ها […]

 

مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی آیات که متشکل از ۹ جشنواره در رشته‌های مختلف است، اسفندماه امسال برگزار خواهد شد.

به گزارش ایکنا، جشنواره آیات یکی‌ از برنامه‌های سالانه معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که از سوی دفتر تبلیغ و ترویج فعالیت‌های قرآنی این معاونت برگزار می‌شود. اغلب این‌ جشنواره‌ها طی ماه‌های گذشته برگزار شده و تعداد معدودی از آنها در حال حاضر فرایند برگزاری را طی می‌کنند. پس از پایان یافتن این جشنواره، اختتامیه جمعی آنها اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود،‌ جشنواره آیات دارای مجموعه جشنواره‌های تخصصی در رشته‌های مختلف است. در سال ۹۹ این جشنواره شامل ۹ جشنواره ملی است که از جمله آنها می‌توان به جشنواره ملی نغمه‌های محمدی(ص) و جشنواره ملی چلچراغ آسمانی که هر دو به میزبانی استان تهران برگزار می‌شود اشاره کرد.

از دیگر بخش‌های جشنواره آیات می‌توان به جشنواره ملی داستان‌نویسی به میزبانی استان خراسان جنوبی، جشنواره ملی شعر پیام‌آور وحدت به میزبانی استان سیستان و بلوچستان، جشنواره ملی رسانه و مطبوعات به میزبانی استان سمنان، جشنواره ملی عکس و عکس نوشته به میزبانی استان کرمان، جشنواره ملی داستانک به میزبانی استان گلستان، جشنواره ملی آواها و نغمات به میزبانی آذربایجان شرقی و جشنواره ملی فیلم به میزبانی استان بوشهر اشاره کرد.

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
پروژه ملاقات با بوشهر
فراخوان اولین جشنواره ملی عکس بوشهر
هفدهمین هفته فیلم و عکس بوشهر/بخش فیلم
هفدهمین هفته فیلم و عکس بوشهر / بخش عکس
انجمن سینمای جوانان ایران دوره‌ی فیلم‌سازی کوتاه مدت را با عنوان «دوره تعاملی» و با محوریت یک مربی برگزار می‌کند.
محل كد آمار