آزمون اولین دوره ارتقا مهارت های آموزشی و تربیت مربی برگزار شد.

تاریخ انتشار: جمعه 12 مارس 2021 | 22:41 ب.ظ
آزمون اولین دوره ارتقا مهارت های آموزشی و تربیت مربی برگزار شد. آزمون اولین دوره ارتقا مهارت های آموزشی و تربیت مربی برگزار شد. اولین دوره ارتقا مهارت های آموزشی و تربیت مربی کشور در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر برگزار شد. این دوره با حضور دفاتر و نمایندگی های استان، ویژه تک درس فیلمنامه نویسی و عکاسی و با هدف کشف و تربیت مربی و ارتقا […]

آزمون اولین دوره ارتقا مهارت های آموزشی و تربیت مربی برگزار شد.

اولین دوره ارتقا مهارت های آموزشی و تربیت مربی کشور در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر برگزار شد.

این دوره با حضور دفاتر و نمایندگی های استان، ویژه تک درس فیلمنامه نویسی و عکاسی و با هدف کشف و تربیت مربی و ارتقا سطح آموزش در دفاتر و نمایندگی های انجمن برگزار شد. تدریس این دوره بعهده علی اصغر نصوری و مهدی انصاری بود.

در آزمون پایانی این دوره ۱۱ نفر از شرکت کنندگان از شهرستان های دشتستان،تنگستان و دشتی در دو آزمون کتبی و ارائه عملی تدریس شرکت کردند.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر نیز با حضور در محل آزمون از برگزاری این دوره حمایت و از برگزار کنندگان تقدیر کرد.

شایان ذکر است سعید پور اسماعیلی معاونت فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوانان ایران نیز ضمن نظارت بر آموزش که برای اولین بار در کشور صورت می گرفت در روز آزمون حضور داشت و به بیان تجربیات خود در زمینه تدریس و اهداف برگزاری دوره را تشریح کرد.

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
پروژه ملاقات با بوشهر
فراخوان اولین جشنواره ملی عکس بوشهر
هفدهمین هفته فیلم و عکس بوشهر/بخش فیلم
هفدهمین هفته فیلم و عکس بوشهر / بخش عکس
انجمن سینمای جوانان ایران دوره‌ی فیلم‌سازی کوتاه مدت را با عنوان «دوره تعاملی» و با محوریت یک مربی برگزار می‌کند.
محل كد آمار