اعلام برگزیدگان نخستین جشنواره عکس و کلیپ تاریخ و تمدن شهرستان دشتی

تاریخ انتشار: چهارشنبه 5 می 2021 | 18:24 ب.ظ
اعلام برگزیدگان نخستین جشنواره عکس و کلیپ تاریخ و تمدن شهرستان دشتی داوری نخستین جشنواره عکس و کلیپ تاریخ و تمدن شهرستان دشتی به پایان رسید. عبدالرحمن برزگر دبیر جشنواره  و مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر گفت: این جشنواره با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر،  شورای اسلامی و شهرداری خورموج و با هدف شناسایی و ظرفیت سنجی هنرمندان فیلم و عکس شهرستان […]

داوری نخستین جشنواره عکس و کلیپ تاریخ و تمدن شهرستان دشتی به پایان رسید.

عبدالرحمن برزگر دبیر جشنواره  و مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر گفت: این جشنواره با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر،  شورای اسلامی و شهرداری خورموج و با هدف شناسایی و ظرفیت سنجی هنرمندان فیلم و عکس شهرستان دشتی با نگاهی به حوزه تاریخ و تمدن غنی شهرستان دشتی برگزار شد. برزگر افزود ۲۶۶ قطعه عکس و ۱۳ کلیپ به جشنواره رسید. هیئت داوران پس از بحث و بررسی از میان آثار رسیده ۲۰ قطعه عکس به نمایشگاه و ۵ کلیپ نیز به بخش فیلم راه یافتند. از میان راه یافتگان بخش عکس ۳ نفر تقدیر و ۳ نفر نیز بدون اولویت برگزیده شدند.

و در بخش کلیپ نیز یک اثر بعنوان برگزیده و دو اثر بعنوان تقدیر توسط هیئت داوران اعلام گردید. مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر ضمن تشکر از هنرمندان و اداره ارشاد اسلامی شهرستان دشتی خاطر نشان کرد برگزاری نمایشگاه و اکران فیلم به شکل آنلاین و از طریق پلتفرم میدیو در هفته گرامی داشت خلیج فارس بارگذاری خواهد شد.

شایان ذکر است عبدالرحمن برزگر، سید محمد فاطمی، سید علی طباطبایی مهر، اکبر شکوه و آریو انصاری هیئت داوران بخش فیلم و عبدالرحمن برزگر، سید محمد فاطمی و اکبر شکوه هیئت داوران بخش عکس این جشنواره را برعهده داشتند .

۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

نفرات راه یافته به بخش مسابقه عکاسی

حسین تیموری

زینب محمودی

اهورا موسوی

علی علیپور

ساناز موسوی

سولماز موسوی

مجتبی اسدی

رسول قاسمی

علی شادمهر

کامران رحیمی

نرگس عاشوری

علیرضا علیزاده

………….

راه یافتگان بخش فیلم

مجتبی عمار لو

سولماز موسوی

ساناز موسوی

کامران رحیمی

حمید ظریف خواه

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
پروژه ملاقات با بوشهر
فراخوان اولین جشنواره ملی عکس بوشهر
هفدهمین هفته فیلم و عکس بوشهر/بخش فیلم
هفدهمین هفته فیلم و عکس بوشهر / بخش عکس
انجمن سینمای جوانان ایران دوره‌ی فیلم‌سازی کوتاه مدت را با عنوان «دوره تعاملی» و با محوریت یک مربی برگزار می‌کند.
محل كد آمار