کسب مقام دوم کشوری در رشته نقد فیلم توسط نویسنده تنگستانی

تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 3 ژوئن 2021 | 19:41 ب.ظ
کسب مقام دوم کشوری در رشته نقد فیلم توسط نویسنده تنگستانی   حسام جمالی موفق به کسب مقام دوم جشنواره کشوری معلمان هنرمند در رشته نقد ادبی و هنری، گرایش فیلمنامه شد.   حسام جمالی گفت: ما استعدادهای زیادی در زمینه فیلمسازی داریم که مغفول مانده اند و با تشویق، برنامه ریزی و فعالیت مستمر می توان آنها را پای کار آورد. مدرس انجمن سینمای جوان […]

 

حسام جمالی موفق به کسب مقام دوم جشنواره کشوری معلمان هنرمند در رشته نقد ادبی و هنری، گرایش فیلمنامه شد.

 

حسام جمالی گفت: ما استعدادهای زیادی در زمینه فیلمسازی داریم که مغفول مانده اند و با تشویق، برنامه ریزی و فعالیت مستمر می توان آنها را پای کار آورد.

مدرس انجمن سینمای جوان تنگستان و مدیر کانون فرهنگی دلیران  تنگستان افزود: ما نگاه به نوشتن را در جامعه بد جا انداخته ایم. اغلب فکر می کنند هر کسی که می خواهد کتابی بنویسد باید دست به قلم شود، در حالی که می توان برای آرامش، تمدد اعصاب، گسترش فکر و … شروع به نوشتن کرد. حالا از دل همین نوشته ها و با مقداری لازمی تعلم و تمرین می توانیم نویسنده های آینده داری داشته باشیم.

جمالی هم اکنون به عنوان مدیر کانون دلیران تنگستان و مدرس فیلمنامه نویسی سینمای جوان تنگستان و مدیر انجمن اهل قلم تنگستان مشغول به فعالیت می باشد.

ديدگاه بسته شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
پروژه ملاقات با بوشهر
فراخوان اولین جشنواره ملی عکس بوشهر
هفدهمین هفته فیلم و عکس بوشهر/بخش فیلم
هفدهمین هفته فیلم و عکس بوشهر / بخش عکس
انجمن سینمای جوانان ایران دوره‌ی فیلم‌سازی کوتاه مدت را با عنوان «دوره تعاملی» و با محوریت یک مربی برگزار می‌کند.
محل كد آمار