بازدید مدیران دفاتر انجمن سینمای جوان از موزه سینما/ همراهی فیلمسازان فیلم کوتاه

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ | ۰۶:۱۳ ق.ظ
بازدید مدیران دفاتر انجمن سینمای جوان از موزه سینما/ همراهی فیلمسازان فیلم کوتاه دیران و معاونان ۲۱ دفتراز دفاتر شصت گانه انجمن سینمای جوانان ایران همراه با برخی از فیلمسازان فعال درعرصه فیلم کوتاه از موزه سینما بازدید کردند.   به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، مدیران و معاونان ۲۱ دفتر انجمن همراه با برخی از فیلمسازان و عکاسان فعال در این عرصه، روز گذشته ۳ […]

دیران و معاونان ۲۱ دفتراز دفاتر شصت گانه انجمن سینمای جوانان ایران همراه با برخی از فیلمسازان فعال درعرصه فیلم کوتاه از موزه سینما بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، مدیران و معاونان ۲۱ دفتر انجمن همراه با برخی از فیلمسازان و عکاسان فعال در این عرصه، روز گذشته ۳ مردادماه از موزه سینما بازدید کردند.
نمایندگان دفاتراز شهرهای مراغه، بوشهر، همدان، قزوین، سنندج، مشهد، لاهیجان، کاشان، کرج، زاهدان، بجنورد، شیراز، اصفهان، رشت، اردبیل، بندرعباس، شاهرود، اراک، شهرکرد، اهواز و کرمان حضور داشتند.

 

همچنین فیلمسازان و عکاسانی چون اسحق عرب از زاهدان، فروزان کهوری نژاد از بندرعباس، محمدرضا علی آبادی از بجنورد و سعیده عدلی از اردبیل در این جمع حضور داشتند و از موزه سینما بازدید کردند.

 

انجمن سینمای جوانان ایران به منظور آشنایی هنرجویان و فیلمسازان جوان با گنجینه تاریخ سینمای ایران از این پس بازدید از این موزه را در برنامه خود خواهد داشت.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
آیین‌‎نامه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
جدول کلاس های انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در فصل تابستان
محل كد آمار